Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příměstský tábor 2022

Zveme všechny šikulky, táborníky a stydlínky, na suprové 2 týdny příměstského tábora v Luži

Rodinné centrum DaR Luže

pořádá příměstský tábor pro rok 2022

Tábor je určený pro děti od 7–12 let, v případě, že má s sebou dítě staršího sourozence, přijímáme členy od 6 let. Příměstský tábor probíhá denně v čase od 6.45-16.15 hodin, na adrese Jeronýmova 395, Luže ve skautském srubu.

Cena tábora: 2100 Kč pro lužské občany/2300 Kč* pro občany mimo města Luže a přilehlých vesnic. Cena zahrnuje: program, materiály na tvoření, odměny, obědy, odpolední svačiny, pitný režim. * Většina zdravotních pojišťoven poskytuje příspěvek na letní tábor.

 

     1. Turnus Cirkus a Kejklíři v termínu 8. - 12. 8. 2022 

Můžete se těšit na dobrodružný týden, který zaručuje spoustu nových dovedností, vyrábění a zábavy. Budeme se učit chodit po laně, žonglovat, hrát si, vyrábět, malovat, ale také se budeme učit spolupráci a týmové hře. Věříme, že se děti nebudou ani na minutu nudit a že si na táboře najdou mnoho kamarádů.

     2. Turnus Po stopách Yettiho v termínu 15. - 19. 8. 2022

Program bude plný objevů, příběhů, her i tvoření. Děti se naučí pracovat v kolektivu, hrát si, ale také kreativně tvořit a vyrábět. Tábor vede Dominika Košnarová, Míša Boháčová a další výpomocný lektor.

 

Přihlášky prosím posílejte POUZE v elektronické podobě nejpozději do 27. 6. 2022, po jejich přijetí vás budeme obratem kontaktovat o evidenci vaší žádosti. Zda bude dítě umístěno na příměstský tábor se dozvíte nejpozději 30. 6. 2022. Formulář přihlášky naleznete na našich stránkách rodinnecentrumdar.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit na telefonním čísle 603 880 938 nebo emailem na rodinnecentrum.dar@gmail.com.

Za tým rodinného centra DaR

Mgr. Dominika Košnarová Dis.