Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příměstský tábor 2021

Zveme všechny šikulky, táborníky a stydlínky, na suprové 2 týdny příměstského tábora v Luži

Rodinné centrum DaR Luže

pořádá příměstský tábor pro rok 2021

 

Tábor je určený pro děti od 7–15 let, v případě, že má s sebou dítě staršího sourozence, přijímáme členy od 6 let. Příměstský tábor probíhá denně v čase od 6.45-16.15 hodin, na adrese Jeronýmova 395, Luže ve skautském srubu.

Cena tábora: 1800 Kč pro mimo lužské občany/1600 Kč pro občany města Luže a přilehlých vesnic. Cena zahrnuje: program, materiály na tvoření, odměny, obědy, odpolední svačiny, pitný režim

1 . turnus Týden v pravěku

v termínu 9. - 13. 8. 2021

 Můžete se těšit na dobrodružný týden, který zaručuje spoustou objevů, výprav a zábavy. Budeme soutěžit, hrát si, vyrábět vše potřebné k přežití v pravěku, ale také se budeme učit spolupráci a týmové hře. Věříme, že se děti nebudou ani na minutu nudit a že si na táboře najdou spoustu kamarádů.

Program připravuje vedoucí a lektorka RC DaR Dominika Košnarová, spolu s lektorkou centra Michaelou Boháčovou. Součástí týmu budou ještě další 2 výpomocné lektorky/lektoři.

 

2. turnus Víly a skřítkové

v termínu 16. - 20. 8. 2021

Program Víly a skřítkové bude plný objevů, příběhů a tvoření. Děti se naučí pracovat v kolektivu, hrát si, ale také kreativně tvořit a vyrábět.

Program vede již tradičně Zuzka Melckenbeeck, lektorka klubu Otazník, druhou zkušenou lektorkou je Magda Doležalová a další 2 výpomocné lektorky.

 

Přihlášky prosím posílejte v elektronické podobě, po jejich přijetí, vás budeme obratem kontaktovat o evidenci vaší žádosti. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit na telefonním čísle 603 880 938 nebo emailem na rodinnecentrum.dar@gmail.com.